خبرگزاری آريا – طالع بيني تير ماه ۹۷


طالع بيني تير ماه 97

خبرگزاري آريا –
طالع بيني ازدواج ماهها, طالع بيني ماه ها
طالع بيني ماهها
طالع بيني متولدين فروردين:
چرا آنقدر با خودتان کلنجار مي‌‌رويد و مدام با ديگران برخورد نامناسب داريد. زندگي را سخت نگيريد که هرچه سخت‌گير باشيد، زندگي هم براي‌تان سخت خواهد گذشت. اهداف‌تان را گم کرده‌ايد. باز هم مي‌‌توانيد براي خود اهدافي تعيين کنيد و در جهت رسيدن به آنها گام برداريد. کسالتي داريد که به اميد خدا به زودي برطرف خواهد شد. فعلا از اين‌که چيزي را به زندگي خود اضافه يا کم کنيد خودداري کنيد که زمان مناسبي براي اين تغييرات نيست. عده‌اي از خوش‌قلبي شما مي‌‌خواهند سوء استفاده کنند، به شدت مراقب باشيد و با چشماني باز به اطراف نگاه کنيد و بي‌‌جهت به کسي اطمينان نکنيد.
براي تحقق آرزوي‌تان در تلاش هستيد. در اين راهي که قدم گذاشته‌ايد به سختي‌هايي برخورد مي‌‌کنيد که با تفکر و بدون عجله بايد آنها را از سر راه خود برداريد.
طالع بيني متولدين ارديبهشت:
نيات بزرگ و مقاصد پرارزشي را در مد نظر داريد که انشاء الله به يکي يکي آن ها جامه عمل خواهيد پوشانيد بشرط آن که اولا (آغاز و ميان و پايان) هر کار را خوب بسنجيد و سبک و سنگين کنيد و ثانيا از مشورت با کساني که از شما بصيرتر و خبيرتر هستند استفاده کنيد. مدتي به فکر تغيير محيط زندگي افتاده که گرچه سخت است ولي شما آن را انجام خواهيد داد. از لحاظ محيط کاري نگراني هائي داريد که قسمتي از اين نگراني ها به طرز (کار کردن) شما مربوط مي شود.
به کارتان و همکارانتان دلگرمي و اطمينان بيشتري بدهيد. اگر قصد سرمايه گذاري در هر موردي را داريد سعي کنيد که فريب وعده ها و نويدهاي سوء استفاده گران را نخوريد و سرمايه خود را از دست ندهيد در نيمه دوم ماهي که شروع کرده ايد احتمالا يک خبر خوش به شما خواهد رسيد. سفر کرده اي داريد که مقدمات سفر او فراهم شده و انشاءالله بزودي ديدار حاصل خواهد شد.
طالع بيني متولدين خرداد:
در اين ماه بنظر ميرسد شما دنبال خواسته اي باشيد که اطرافيان شما و عرف جامعه آن را نمي پسندند! مانند معشوقي جوانتر يا مسن تر از خودتان، لباسي يا مقامي که در خور شما نيست و خلاصه هر چيزي که عرف جامعه آن را از شما نميپذيرد.
اگر اين مساله را آگاهانه انتخاب کرده ايد، اشکالي ندارد و به دنبالش برويد، مشروط به اينکه حرف و حديث ديگران را به جان بپذيريد و انتظار تاييد عموم را نداشته باشيد در غير اينصورت آرامش زندگي تان به هم خواهد خورد ؛ اينک لحظه انتخاب است.
طالع بيني متولدين تير:
پيشنهادي دريافت ميکنيد که البته قبل از هر تصميمي به تمام زواياي قضيه فکر کنيد و بعد پاسخ دهيد ؛ لبخند شما ممکن است به ديگران حياتي تازه ببخشد و به زندگي اميدوارشان کند، اگر به شما اعتماد کردند ارزش اين محبت را بدانيد و با درستي و نيکي آن را پاسخ دهيد.
با قناعت زندگي کنيد، زيرا قناعت يک ارزش است، ولي هرگز خسيس نباشيد ؛ روزهاي خوش فرا خواهد رسيد، روزهايي که خاطرات خوش گذشته را بار ديگر براي شما زنده ميکند.
طالع بيني متولدين مرداد :
اين ماه با وجود اينکه مي‌دانيد بايد کاري انجام دهيد اما احتمالا به درستي نمي‌دانيد که آن کار دقيقا چيست.
ممکن است اين ماه تمرکزتان را از دست بدهيد اما زياد هم نگران اين نيستيد که نتوانيد آن را دوباره بدست بياوريد ، به جاي اينکه سعي کنيد روياهايتان را معقول جلوه دهيد اجازه دهيد آنها به شما نشان دهند که در دنيا چه کار بايد بکنيد.
در اين ماه مسئله اين نيست که آيا اهداف جديدتان تحقق مي‌يابند يا نه! فقط اجازه دهيد آنها زندگي تان را به روش خودشان بسازند.
طالع بيني متولدين شهريور:
زمان، غني ترين گنجينه هاست پس مراقب باشيد زمان را از شما نگيرند يا آن را از دست ندهيد. با صداقت به زندگي تان گرما ببخشيد و سعي کنيد اشتباهات گذشته را تکرار نکنيد. اگر قصد سفر داريد، بهتر است آن را به بعد از انجام اموري که به شما محول شده موکول کنيد. در حرفه خود ممتاز مي شويد و موقعيت اقتصادي خوبي برايتان فراهم خواهد شد. درمورد اختلافات فاميلي يا اختلاف با دوستان نزديک خود با سياست رفتار کنيد و همه پل هاي پشت سر خود را خراب نکنيد. از اول بگوييد نه، انتظار کار درستي نيست. بيشتر به فکر سلامتي تان باشيد.
طالع بيني ازدواج ماهها, طالع بيني ماه ها
طالع بيني ماه هاي سال
طالع بيني متولدين مهر:
در اين ماه براي شما شرايط تازه‌اي بوجود مي‌آيد و ناگهان تصميم ميگيريد که بلاخره برنامه ريزي کنيد و شروع به کار نمائيد.
روش‌هاي کناره گيري و دوري شما ممکن است تا الان نتيجه داده و موفقيت آميز بوده اما شرايط بسرعت تغيير کرده و ممکن است شما مجبور باشيد که تمام تمرکز خود را روي اين تصميم بگذاريد که چگونه ميتوانم کاري را که شروع کرده‌ام را به خوبي به پايان برسانم؟
در اين ماه آهسته پيش برويد و بنيادي ايجاد کنيد که به اندازه کافي مستحکم باشد که تا آخرين زمان همين جور باقي بماند.
طالع بيني متولدين آبان :
اين ماه را بايد جشن بگيريد زيرا زمان موفقيت شما بسيار نزديک شده است و شايد هم بتوان گفت که هم اکنون غرق در مقدمات آن موفقيت هستيد.
در ماه قبل کمي اندوهگين بوده ايد و دلتان گرفته بود ، پيشامدهايي برايتان ايجاد شده بود که احساس غمي سنگين داشتيد اما به شما مژده داده مي شود که در ماه جديد زمان غم شما گذشته است، به شرط آنکه به دامان دين، اخلاق و عرفان روي آوريد.
بايد از کوته نظري و سطحي بيني چشم بپوشيد و بيشتر از گذشته به حقايق توجه کنيد ؛ بهتر است زياد اهل تظاهر نباشيد ؛ بگذاريد اطرافيان شما حقايق را ببينند با اين اوصاف شما را بيشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهيد بود.
طالع بيني متولدين آذر:
اعضاي خانواده از شما توقع دارند که کمي از وقت خودتان را صرف آنها کنيد ، اين خواسته آنها چندان بيجا نيست و اگر به آن مبادرت کنيد پشيمان نخواهيد شد.
منتظر رسيدن يک نامه يا نتيجه يک کار هستيد که به زودي آن را دريافت خواهيد کرد ؛ در اين ماه با موجي از توقعات از جانب ديگران مواجه خواهيد شد ، به خودتان سخت نگيريد و سعي کنيد تا آنجا که برايتان مقدور است بکوشيد و نه بيشتر.
به فرصتي دست ميابيد تا به جنبه هاي مهم زندگي خود بيشتر فکر کنيد و تصميمات جدي و عمده در مورد کار و حرفه تان بگيريد. در اين ماه با حجم سنگيني از کار روبه رو خواهيد شد ؛ اين حجم کار فقط در زمينه شغلي نيست و ميتواند در ارتباط با احتياجات زندگي روزمره نيز باشد.
طالع بيني متولدين دي :
تلاشهايتان موفقيت آميز بوده و فداکاري شما در کارها باعث رشد هويت تان مي شود. پر از ايده هاي جديد براي رشد شغلي خودتان هستيد. يکسري سهل انگاري هم به دليل شتاب در مکاتبات پيش مي آيد. مهارتهاي اجرايي در اين ماه فعال هستند. تصميم گيري هاي حساس بايد به درستي انجام شوند. زندگي زناشويي عادي است و بايد از بي حوصلگي با شريک زندگي تان جلوگيري کنيد. رضايت شخصي تان افزايش پيدا ميکند و همزمان با آن زمان بيشتري را به چت و با هم بودن اختصاص مي دهيد.
سفرهاي دور براي کسب تحصيلات عالي پيش بيني مي شود. توسعه در امور خانواده پيش مي آيد. ظاهر فيزيکي و انرژي هاي شما رو به افزايش هستند. به اين معنا که ممکن است کمي چاق شويد و دچار اضافه وزن شويد پس مراقب رژيم غذايي تان باشيد. معاملات مالي برايتان سودآور خواهند بود و منافع آن را به پس انداز خود اضافه مي کنيد. اين ماه سلامت جسماني تان نياز به مراقب ويژه دارد زيرا بيماري هاي معده و يا لغزش يا سقوط از ارتفاع پيش مي آيد.
طالع بيني متولدين بهمن:
بخش عمده اين ماه به دنبال شانس براي دريافت دانش و يا تعداد زيادي افراد جديد و يا گذران وقت با خانواده و دوستان هست. زندگي عاشقاه شما مي تواند پر برکت تر شود البته با ورود سياره حاکم شما يعني ونوس در روز ۵ م ماه. ونوس تا پايان ماه مهمان نشان شماست و باعث ايجاد نيروي عظيمي از اعتماد به نفس در شما خواهد شد و از قبال آن قادر به انجام کارهاي فوق العاده اي انجام دهيد. اين امر مي تواند براي شما که مجرد هستيد چون کسي بسيار جذاب را سر راه خود خواهد يافت. با انجام حرکت هاي کوچک ميتوان راه را براي هماهنگي بسيار هموار کرد اما شما شروع به راه رفتن محتاطانه کرده ايد. اگر عاشق حيوانات خانگي هستيد مي توانيد از پيوستن يکي به خانواده خود در حدود ۲۳م ماه خوشحال باشيد. تمرين بيشتر باعث احساس اعتماد به نفس بيشتر در شما خواهد شد
طالع بيني متولدين اسفند:
مي خواهي ،تمام آدمهاي منفي زندگي ات را ببخشي و با نيکي کردن آنها را به دوست تبديل کني.خريد وسايل جديد را به زودي شروع مي کني.مي خواهي مسايل مالي را با ديد ديگري نگاه کني،اما اهل حساب و کتاب نيستي.اگر لازم است از کسي که بتواند مشاوره هاي خوبي به تو بدهد استفاده کن.هرگز براي دستيابي به اهدافت،قوانين را زير پا نگذاشته اي و هر جايي مي روي اين حسن اخلاقت زبان زد خاص و عام است.
افراد زير دستت را مورد تحسين قرار بده،پس از مدتي خواهي ديد که کارآيي آنها بهتر خواهد شد.نيازهاي ويژه اطرافيان و خانواده ات را درک کن.در اين ماه ،با استرس و عصبانيت برخورد نکن،زيرا نگرش هاي مثبت خود را از دست مي دهي و احساسات منفي بر تو غلبه خواهند کرد.پيش داوري ها را کنار بگذار.کارهاي اداري پيش آمده،که احتياج به زمان دارند،..قدر ساعات خوشي را که با آنها مي گذراني،بدان
گردآوري:بخش سرگرمي بيتوته